Kontaktujte nás         Doprava a platba         Záruka         Hodnocení optického stavu         Technický stav

Doprava a platba

Doprava a platba

DOPRAVA 

V každém případě uvítáme, když si zboží příjedete prohlédnout, vyzkoušet a vybrat na místě.

Pokud to možné není, zajistíme vždy takovou přepravu, aby zboží v pořádku dorazilo až k Vám. Poskytujeme samozřejmě záruku i na dopravu a balíme zařízení tak, aby i při méně šetrném zacházení nemohlo dojít k poškození.

Cena za dopravu po ČR je u většiny zboží v nabídce již zahrnuta v ceně, při osobním odběru Vám bude odečtena částka, která odpovídá nákladům na dopravu.


K přepravě využíváme výhradně kurýrní službu GLS. Každý komponent balíme do samostatného balíku. Pro adresy v ČR je dopravné v ceně, pro zákazníky ze Slovenska je naúčtováno dopravné, které odpovídá hmotnosti případně objemu zásilky. (CZ, SK)

Lhůta doručení  po ČR do 2 pracovních dnů, na Slovensko do 3 pracovních dnů.

V rámci služby je sms avizace včetně časového okna doručování a telefonního čísla na kurýra, s možností přesměrovat zásilku na Parcel Shop.


Těžké, křehké nebo objemné zásilky

Dodání na adresu do 14 dnů ( na Slovensko do 3 týdnů )

Nadstandardně šetrná a bezpečná individuální přeprava osobním vozem až k Vám. Sice nemůžeme garantovat dodání druhý den, ale zato Vám zaručíme, že dostanete zboží tím nejšetrnějším způsobem přepravy.

Většinu zásilek doručíme do 1 týdne, časové rezerva slouží pro případy odlehlých lokalit nebo jiných situací, které můžou cestu prodloužit.

Paletová přeprava Geis Parcel - zboží je bezpečně zabaleno a uloženo na paletu, kterou Vám dopravce přepraví až na Vaši adresu. (CZ, SK)

 

Doručení po EU je možné, dopravné bude naúčtováno podle skutečných nákladů.

 

PLATBA

Platba je možná v případě osobního odběru na naší provozovně buď v hotovosti , anebo bankovním převodem (předem, nebo až na místě při převzetí).

Nejbližší bankomat je vzdálen cca 4 km v obci Hýskov .

V ostatních případech je třeba zaplatit bankovním převodem předem, detaily platby jsou součástí potvrzení objednávky, které obdržíte emailem.