Kontaktujte nás         Doprava a platba         Záruka         Hodnocení optického stavu         Technický stav

Záruka

Kromě zákonem stanovené lhůty záruky pro použité zboží na vadné plnění po dobu 12 měsíců, na každé hifi zařízení poskytujeme 3 měsíční záruku na funkčnost.

Ze sběrných dvorů, burz a jiných podobných zdrojů hifi zařízení nenakupujeme. Veškerá zařízení pochází od předchozích majitelů a domácností v drtivé většině z Německa. Před prodejem každý komponent prochází testováním a při zjištění jakékoholiv nedostatku je předán do profesionálního servisu k opravě. Zařízení jsou servisována podle servisních manuálů a postupů výrobce a jsou opravována tak, aby při výměně součástek byly zachovány originální hodnoty a vlastnosti. Osvětlení a žárovky jsou nahrazovány stejným typem odpovídajícím originálu, změnu na LED neprovádíme. Všechny tape-decky jsou nabízeny pro kompletním servisu, kdy kromě řemínků je zrevidována celá mechanika včetně třecích komponent, ozubených převodů a každý tape-deck je nastaven na správné mechanické i elektrické hodnoty stanovené výrobcem.

Pokud zjistíte závadu nebo máte pochybnosti o správné funkčnosti zařízení, prosím kontakujte nás. Situaci a chování zařízení projdeme společně a dohodneme se na případném řešení a dalším postupu. Spokojenost zákazníka je jedna z hlavních našich hodnot, reklamace řešíme co nejrychleji a nejkomfortněji pro zákazníka.

Každé zařízení je opatřeno záruční přelepkou s hologramem a nápisem csaudio.cz, která Vám garantuje bezplatné odstranění závady a přednostní vyřízení reklamace v záruční lhůtě, ale i nadstandardní pozáruční podporu a servis.

Pokud by došlo k poškození této přelepky, prosíme kontaktujte nás, předejdeme tak případným nepříjemnostem v budoucnu.

Záruka se nevztahuje na součástky podléhající běžnému opotřebení jako jsou gramofonové jehly, žárovky, baterie, ani na závady vzniklé nesprávným používáním ( spálené cívky reproduktorů, vadné výkonové stupně zesilovačů díky přetížení nebo zkratu od reprosoustav, vadná automatika gramofonu díky nesprávné manipulaci s ramínkem, apod. )